79 PROMOTION
Prodejní sítě
79 PROMOTION
Svátky
79 PROMOTION
Kanál na YouTube
logo youtube
THE ILLUSIONISTS - partneři


logo Afi palace

logo Darth

logo Denik

logo radio Černá hora
79 PROMOTION
Odkazy
79 PROMOTION
Aktuality

Klikni pro zvetseni

The Illusionists

WITNESS THE IMPOSSIBLE

ČEZ aréna, Pardubice


10. 11. 2013, 19:00 hodinVstupenky lze zakoupit v obvyklých předprodejích:
 
Ticketportalwww.ticketportal.cz
Ticket Artvstupenky.ticket-art.cz
Ticketprowww.ticketpro.cz
Sazka Ticketwww.sazkaticket.czwww.theillusionistslive.com
The Illusionists Prima 1
The Illusionists Prima 2
The Illusionists Prima 3

7 NEJLEPŠÍCH SVĚTOVÝCH KOUZELNÍKŮ OD DOB DAVIDA COPPERFIELDA
Upoutávka na F1:

Illusionists na F1:

Illusionists 79Promotion:

Po vyprodané sezóně v australské Sydney Opera house, kde představení za pouhých 8 dní utržilo na vstupném neuvěřitelné 3 miliony dolarů, a následném turné po zaplněných halách Austrálie, Asie a Ameriky, přiváží společnost JV Agentura a 79PROMOTION CZECH tuto spektakulární živou kouzelnickou show také do České republiky, která se stane jednou ze zastávek evropské části turné, jež v létě odstartuje v Londýně. Seznamte se s The Illusionists! Sedm nejúžasnějších kouzelníků světa předvádí kouzla a iluze, z nichž mnohé jsou k vidění vůbec poprvé a nad kterými Vám zůstane rozum stát.

Každý z těchto 7 iluzionistů je mistrem svého oboru. Všichni mají za sebou úspěšné individuální kariéry, kdy jejich vystoupení zhlédly po celém světě miliony diváků. Tato show je ale vůbec poprvé přivádí všechny na jedno podium.

Vychutnejte si náročné kouzelnické triky, nad nimiž se vám bude tajit dech! Lidé se vznášejí ve vzduchu, mizejí a opět se objevují, ale nechybí ani čtení myšlenek, nebo - vůbec poprvé v historii, - neuvěřitelný kousek světoznámého eskapologisty Andrewa Bassa, který přímo před vašima očima zadrží dech na víc než 4 minuty, aby se dokázal osvobodit ze svého podvodního vězení. Některé iluze jsou tak opravdové a děsivé, že je doporučujeme ke zhlédnutí dětem starším 10 let. V České republice se představení uskuteční 8. 11. V Karlových Varech v KV aréně, 9. 11. v pražské O2 aréně a 10. 11. V pardubické ČEZ aréně.

Tato skupina světově uznávaných iluzionistů navazuje na tradici velkých kouzelníků, jako byl Harry Houdini, aby ji díky modernímu pojetí scény, úchvatným světelným efektům, excentrickým kostýmům i celkové dramaturgii tohoto představení, které doprovází živá kapela, povznesla na dosud nevídanou estetickou i uměleckou úroveň. Dle velmi úspěšných prodejů lze předpokládat, že evropské publikum přijme tuto fantastickou show s ještě větším nadšením, než v zámoří.

„Báječná, ohromující a vědomě za vlasy přitažená show. Zábava pro celou rodinu, kterou byste si neměli nechat ujít! The Daily Telegraph

Po vyprodané sezóně v australské Sydney Opera house, kde představení za pouhých 8 dní utržilo na vstupném neuvěřitelné 3 miliony dolarů, a následném turné po zaplněných halách Austrálie, Asie a Ameriky, přiváží společnost JV Agentura tuto spektakulární živou kouzelnickou show také do České republiky. Praha se tak stane jednou ze zastávek evropské části turné, které v létě odstartuje v Londýně. Seznamte se s “The Illusionists”.

Sedm nejúžasnějších kouzelníků světa předvádí kouzla a iluze, z nichž mnohé jsou k vidění vůbec poprvé a nad kterými Vám zůstane rozum stát.

Každý z těchto 7 iluzionistů je mistrem svého oboru. Se svými 20ti člennými týmy předvádějí dynamickou směsici těch nejfantastičtějších, nejneuvěřitelnějších čísel. Všichni mají za sebou úspěšné individuální kariéry, kdy jejich vystoupení zhlédly po celém světě miliony diváků. Tato show je ale vůbec poprvé přivádí všechny na jedno podium.

Vychutnejte si náročné kouzelnické triky, nad nimiž se vám bude tajit dech! Lidé se vznášejí ve vzduchu, mizí a opět se objevují, ale nechybí ani čtení myšlenek, nebo - vůbec poprvé v historii, - neuvěřitelný kousek světoznámého eskapologisty Andrewa Bassa, který přímo před vašima očima zadrží dech na víc než 4 minuty, aby se dokázal osvobodit ze své podvodní cely.

Tato skupina světově uznávaných iluzionistů navazuje na tradici velkých kouzelníků, jako byl Harry Houdini, aby ji díky modernímu pojetí scény, úchvatným světelným efektům, excentrickým kostýmům i celkové dramaturgii tohoto představení povznesla na dosud nevídanou estetickou i uměleckou úroveň.

Tato kritikou nadšeně přijímaná show, která vloni beznadějně vyprodala sály po celé Austrálii i Asii, je v současné době uprostřed svého světového turné.The Illusionists - Biografie

Dan Sperry

ANTI-ILUZIONISTA AKA Dan Sperry

Dan Sperry – to je spojení Davida Copperfielda s Marilyn Mansonem. Sperry je jediný iluzionista, který byl kdy oceněn titulem nejoriginálnější kouzelník na „World Magic Awards“ vyhlašovanou TV stanicí FOX .

Ve věku čtyř let navštívil Sperry se svými prarodiči vystoupení proslulého iluzionisty Davida Copperfielda. Tato šokující show ho sice přiměla opustit sál v slzách, nicméně mu utkvěla v paměti po mnoho dalších let, kdy se i on sám začal pokoušet o kouzelnické řemeslo. V 10 letech Sperry poprvé předvedl svoje umění před obecenstvem – na pikniku ve svém rodném městečku v Minnesotě.

Předváděl kouzla na oslavách (účinkoval i na soukromé party pořádané pro děti Johnnyho Deppa), ve školách, na veletrzích atd. V 17 letech již byl uznávaným kouzelnickým mistrem, několikrát se představil v úspěšném TV seriálu Masters of Illusion (Mistři iluzí) a je nejmladším iluzionistou, který kdy vystoupil coby hlavní hvězda ve slavném hollywoodském klubu Magic Castle (Kouzelný hrad) nebo v legendární The World's Greatest Magic Show v Las Vegas.

Po několika létech strávených vystupováním po Kanadě, Řecku, Itálii a mnoha dalších místech světa, se Sperry začátkem roku 2010 objevil v pátém ročníku programu společnosti NBC America's Got Talent (Amerika má talent). Diváky, porotu a následně i miliony návštěvníků YouTube dostal ze židlí svým nekonvenčním vystoupením, kdy si po spolknutí vytáhl kruhový bonbon na dentální niti přímo skrz kůži na krku . Do týdne se Sperry dostal do desítky nejvyhledávanějších osob na Google, kde se fanoušci snažili dozvědět něco víc o jeho šokujících schopnostech.

V říjnu 2010 byl Sperry hvězdou večera halloweenského programu ve Fright Dome v Las Vegas, která byla společností AOL Travel zařazena mezi pět nejlepších celostátních halloweenských akcí. Na jeho show se přišly podívat mnohé slavné osobnosti, a pro svůj dětský idol, Davida Copperfielda, dokonce uspořádal soukromé představení.

Sperryho show v sobě kombinuje iluzi a bizarnost se satirickým morbidním humorem, kdy mrzačení těl pomocí žiletek, cirkulárkou, voodoo, krev a další noční můry neberou konce. V případě Dana Sperryho, Magic No Longer Sucks (magie už prostě není žádná nuda).


Mark Kalin

GENTLEMAN AKA Mark Kalin

Mark Kalin je jedním z nejvýznačnějších kouzelníků posledního desetiletí. Své úžasné iluze předváděl v kasinech, koncertních sálech, televizních show i na prknech svého vlastního experimentálního divadla „Magic Underground“ v nevadském Renu.

V mládí se Mark specializoval na kouzla založená na hbitých prstech, ale když se dal později dohromady s Jinger Leighovou, rozšířil svůj repertoár také o tygry, pantery a senzační blesková kouzla. Tato dvojice předvedla i největší jevištní iluzi všech dob, když nechala přímo na podiu hotelu Hilton v Renu zmizet obří dopravní letoun American Airlines Jumbo Jet.

Objevili se i v nesčetných televizních show, včetně programu televize NBC „World's Greatest Magic,“ nebo v pořadech „Magic on the Edge,“ a „Entertainment Tonigh“ společnosti FOX TV. Duo Kalin&Jinger si vysloužilo skvělou pověst za směsici inovativních kouzel a osobitého, moderního stylu.

V roce 1998 získali za své jedinečné výkony a charismatické provedení od Academy of Magical Arts (The Magic Castle) ocenění Magicians of the Year (Kouzelníci roku), což je nejvyšší možné ocenění v oboru magie a kouzel.


Jinger Leigh

ČARODĚJKA AKA Jinger Leigh

Jinger Leighové se podařilo díky unikátnímu mixu elegance a divadelnosti od základu předefinovat roli iluzionisty. Tato moderní čarodějka zběhlá ve starobylém umění si získala příznivce po celém světě.

Před nedávnem vystupovala ve slavném putovním představení „Masters of Illusion Live!.“ Svoji profesionální dráhu začala v patnácti letech jako tanečnice. Se skupinou „Young Americans,“ tančila v putovních představeních pro společnosti jako např. Disney, vystupovala ve Fuji Television či v jihokalifornských kabaretech. Vystupovala rovněž na turné s umělci jako například The Beach Boys, Tony Bennett a Cab Callaway.

V době, kdy pracovala jako tanečnice na ostrově Guam se Jinger seznámila s kouzelníkem Markem Kalinem. Výsledkem byla v každém slova smyslu kouzelná show, kombinující umění tance a iluze. Jako duo Kalin a Jinger se představili v celé řadě cenami ověnčených představení, jako např: „Carnival of Wonders“ (Karneval zázraků) a „Before Your Very Eyes,“ (Přímo před vašima očima).Vystupují spolu i ve vlastním divadle "Magic Underground" v nevadském Renu.


Andrew Basso

ESKAPOLOGISTA / HADÍ MUŽ AKA Andrew Basso

Andrew Basso začal svoji dráhu jako iluzionista. Po účasti na semináři World Magic Seminar v roce 2004 studoval v Las Vegas na prestižní škole McBride's Magic & Mystery School.

Pak se ale doslechl o „eskapologistovi“ Harrym Houdinim a rozhodl se jít v jeho stopách. Dospívající mladík si objednal stohy knih o otevírání zámků a všechny je přečetl za jediný týden.

„Takže po těch sedmi dnech jsem došel k závěru, že mohu být buď eskapologista, mistr úniků, anebo lupič,“ vzpomíná Basso.

Ve 20 letech se stal prvním Italem a nejmladším kouzelníkem v historii, který získal titul „Escape Champion“ (Mistr úniků) na World Convention on Escapology (Světová konference o eskapologismu) v roce 2005 v Los Angeles.

„Moje tělo je vycvičení na to, aby dokázalo zvláštní věci,“ říká. „Říká se tomu technika městnání kostí; je to psychologické a duševní ovládání těla a já se zaměřuji na flexibilitu svalů a pohyb a městnání kostí.“

Andrew se každoročně účastní více než 120 živých show, vystupuje v italském televizním programu Street Magic, kde prověřuje svoje schopnosti v reálném prostředí a v podstatě “za pochodu“ předvádí své neuvěřitelné kouzelnické experimenty i dech beroucí úniky.

Andrew rovněž vede The Prestige Magic Academy (Akademie kouzelnických triků) v italském Trentu. Tato Akademie představuje výchozí bod jak pro fanoušky kouzel tak i pro ty, kdo se chtějí ponořit hlouběji do světa magie a navštěvovat třídy vedené největšími odborníky v této oblasti.

Andrew Basso se proslavil tím, že dokáže uniknout z těch nejnebezpečnějších situací. Pravidelně vystupuje v Itálii a také v New Yorku, LA a Las Vegas. Díky show The Illusionists mohl nyní poprvé předvést svoje průkopnické umění i v Austrálii.


Kevin James

VYNÁLEZCE AKA Kevin James

Kevin patří k nejvíc inovativním a průkopnickým ilusionistům současnosti. Jeho kouzla a iluze předvádějí i další kouzelnická esa, jako David Copperfield nebo Nicholas Cage ve fimu Adaptace. Kevin James je vynálezce, komediant a sběratel všeho zvláštního a neobvyklého... Věří, že jeho úkolem je vracet lidem schopnost údivu a bázně, které zažívali v dětství. Ať již v ruce drží růži nebo mává motorovou pilou, od tohoto vynálezce můžete očekávat naprosto cokoliv.

"Kevin James je nejoriginálnějším kouzelníkem, jakého jsem kdy viděl, a jeho iluze jsou naprosto senzační." Splash, Las Vegas


Phillip Escoffey

MENTALISTA AKA Phillip Escoffey

Phillip Escoffey je profesionální bavič, konferenciér, mentalista a autor TV soutěží, který má obdivovatele nejen doma v UK, ale získal si velké renomé i v zahraničí. V posledním desetiletí předvádí divákům po celém světě jak čtení myšlenek a psychiky ovlivňuje a zárověň fascinuje lidské myšlení.

V roce 2008 měla v Edinburgh Fringe premiéru jeho show "6 Impossible Things Before Dinner" (6 nemožných věcí před večeří), se kterou pak vyjel na turné a vyprodal sérii představení v Sidney Opera House, Melbourne International Comedy a na Adelaide Fringe Festivalech.

V roce 2010 vymyslel a moderoval na TV Channel 5 šest dílů nové magické soutěžní show "Impossible", během které se různé páry snažili Phillipa obelstít a vyhrát tak odměnu 50.000 liber. Původní show pak pokračovala dvěma díly, v nichž se protivníci rekrutovali ze známých celebrit. Formát pořadu se následně prodal i do zahraničí.

"Úžasná show... naprosto dechberoucí dovednosti ... opravdové mistrovské dílo." The Scotsman


Jeff Hobson

TRICKSTER AKA Jeff Hobson

Jeff Hobson vystupuje v Las Vegas a jeho jméno je synonymem pro osobní kouzlo a skvělou zábavu. Obecenstvo se výborně baví i dlouho po té, co spadne opona. Nenechte se zmást jeho nevinným zjevem.

Trickster vás dostane kdykoliv...!

Hobbson si během show pro sebe ukradne pozornost stejně snadno jako protřelý bankovní lupič." New York Daily News

Smršť neuvěřitelné, skvělé zábavy ..." Las Vegas Review Journal
SKUPINA Z

AKA: "Z"

EDDIE COLE, MARGIS MILES, DUSTIN MOORE LUKE YOUNG & TOM TERRELL

Z: Jsou skupinou číslo jedna z Los Angeles, CA, která doprovázela legendy Hip Hopu, Nase a Kanye West. Od svého vzniku v roce 2005 zůstali nezávislou skupinou. Vystupovali v The Late Show Davida Lettermana, Jimmy Kimmel Live!, The Wendy Williams Show, a s mezinárodním obsazením na turné show k poctě Michaela Jacksona Man in the Mirror.

Dříve známi jako „Mulatto“, Z je zatím posledním vývojovým stupněm na společné hudební dráze Dustina Moorea (Basová kytara, producent), Margise Milese (Bicí), Toma Terrella (Klávesy, trumpeta), a Eddie Colea (Hlavní zpěvák, producent) — synovce jazzové ikony Nata „King“ Colea. Jejich nový název se skládá z vzpřímené číslice 7 a jedničky obrácené tak, aby vytvářela písmeno Z, které symbolizuje jejich kolektivní vědomí, sílu a komplexitu.

Začátky skupiny Z se datují od roku 2005, kdy byli za studií na střední škole Long Beach Polytechnic High School členy jednoho orchestru. Po škole spolu zkoušeli a jamovali pozdě do noci, což vedlo ke koncertům v Long Beach a Los Angeles, a nakonec po celém světě.

Byl to právě Nas, kdo je slyšel hrát živě při studiových session a pozval je, aby si s ním zahráli na albu Untitled v roce 2008. Později doprovázeli Nase na jeho světovém koncertním turné Glow in the Dark, na němž předskakoval Kanye West. Po této úspěšné spolupráci následovala turné s R&B zpěváky a skladateli Keri Hilsonem, Mariem, Kenny Lattimorem a Chante Moorem. Po 6 letech mísení a hnětení bohatých jazzových, rockových a gospelových vlivů vznikl výrazný mix Popu a Hip Hopu, který z skupiny Z učinil jednu z předních nezávislých skupin na západním pobřeží USA. Skupina vydala vlastním nákladem jedno album, díky němuž se rychle prosadila v rozvíjející se globální nezávislé hudební scéně. Muzikantská zručnost i energií kypící pódiový projev z nich činí žádanou a populární doprovodnou kapelu.

Z učinili ohromný krok kupředu a přivádějí tak s sebou loajální základnu fanoušků a komunitu, která podporuje další vlastním nákladem vydané album Arize - the Prequel. Pro ně skupina Z nabízí bezplatné digitální stahování této desky a pozvání na „Planet Z“ – svět bez hranic, který je založen na lásce, vášni, duchovnu a hudbě skupiny Z.Mexico City42.000 vstupenek - 8 dnů - $2,2 mil.
Sydney Opera House31.000 vstupenek - 9 dnů - $3 mil.
 AGENTURA 79PROMOTION | HATTRICK RESTAURANT