79 PROMOTION
Prodejní sítě
79 PROMOTION
Kanál na YouTube
logo youtube
THE ILLUSIONISTS - partneři


logo Afi palace

logo Darth

logo Denik

logo radio Černá hora
79 PROMOTION
Odkazy
79 PROMOTION
Aktuality

SESAME STREET LIVE!

ELMO HRAJE DĚTEM

ČEZ aréna Pardubice


19.3.2015 od 18:00 hodinVstupenky lze zakoupit v obvyklých předprodejích:
Ticketportalwww.ticketportal.cz
Ticket Artvstupenky.ticket-art.cz
Ticketprowww.ticketpro.cz
 
Dítě do 100 cm v doprovodu dospělé osoby 1+1 má vstup zdarma, bez nároku na vlastní sedadlo! (na klín)

SESAME STREET LIVE! ELMO MAKES MUSIC

Elmo hraje dětem

Příběhy veselých postaviček, přátel ze Sezamové ulice, tak dobře známé všem malým dětem i jejich rodičům z televizního vysílání, ožijí na českých pódiích. Elmo, Keksík, Bohoušek, Ernie, pták Buk, Zoe, popletený pan Nudlička a další předvedou veselou show plnou písniček, tancování, vtipných scének a nekončící legrace, to vše v pořadu Sesame Street Live!

S kvalitním českým dabingem, ale i s možností poslechu v originálním znění v anglickém jazyce pomocí pronajatého technického zařízení bude toto setkání s důvěrně známými plyšovými kamarády jistě pro všechny děti nezapomenutelný zážitkem a pro rodiče příležitostí strávit se svými ratolestmi společné chvíle při inteligentní zábavě daleko od počítačových her a nicneříkajících seriálů.

Televizní show pro děti Sesame street (v české verzi Sezame, otevři se či Sezame, pojď si hrát), slaví letos již 45. výročí. Její tvůrkyně Joan Ganz Cooney se původně domnívala, že se bude vysílat maximálně rok, ale „sezamáci“ běží dodnes - již ve 140 zemích světa. Úspěch byl prakticky okamžitý, pořad přinášel dosud neviděnou kombinaci zábavy a vzdělání, vštěpoval malým divákům sociální a stravovací návyky, citlivě je seznamoval s kritickými životními situacemi a nadto nabízel notnou porci ztřeštěné zábavy. 1970 tvůrci získali několik cen včetně tří Emmy, v roce 1995 Sesame Street obdržel dvě ocenění Peabody Awards. „Sezame, otevři se“ totiž představoval v mnoha aspektech televizní revoluci. V době, kdy vznikal, rozhodně nebylo běžné, aby se na dětském vysílání podíleli vědečtí pracovníci, sociologové, aby byl každý krok při práci podroben pečlivému výzkumu a četnému testování. U nás uvedla show Česká televize poprvé v roce 2002.

O nesmírné popularitě seriálu hovoří i dlouhý seznam známých osobností, které si v průběhu let v  Sesame Street zahrály nebo zazpívaly: například Ben Stiller, Robert De Niro, Liam Neeson, Andrea Bocelli, Johny Cash, Susanne Sarandon, Paul Simon, Ray Charles, Bruno Mars, Norah Jones, Diana Krall, Stevie Wonder, Halle Berry, Jude Law nebo Robin Williams.

V České republice se hodinu a půl trvající show „Elmo hraje dětem“, představí divákům v březnu 2015 v těchto městech:

  • 19. března - Pardubice – ČEZ Aréna / od 18:00 hodin
  • 20. března - Karlovy Vary – KV Aréna
  • 21. – 22. Března - Praha - Hybernia
  • 23. března - Brno – Boby Centrum

Vstupenky v obvyklých předprodejích již od 1. Listopadu !!!

Dítě do 100 cm v doprovodu dospělé osoby 1+1 má vstup zdarma, bez nároku na vlastní sedadlo! (na klín)

LORD OF THE DANCE 2015

DANGEROUS GAMES

ČEZ aréna Pardubice


30.10. 2015, 20:00 hodinVstupenky lze zakoupit v obvyklých předprodejích:
Ticketportalwww.ticketportal.cz
Ticket Artvstupenky.ticket-art.cz
Ticketprowww.ticketpro.cz

LORD OF THE DANCE 2015 – Dangerous Games

Spektakulární nové nastudování tradičního mistrovského díla. Světové turné začíná 30.10. 2014 ve Wembley, kde Michael Flatley pokořil všechny dosavadní prodejní rekordy, a pokračuje v Belgii, Izraeli, Skandinávii, Irsku a v Jižní Africe. Na podzim roku 2015 zavítají Lord of the Dance se svojí zbrusu novou show i do České republiky.

Geniální Michael Flatley, jenž proslavil irský tanec po celém světě, se po 20 letech vrací s Lord of the Dance "Dangerous Games".

V Dangerous Games se divákům představí zbrusu nová taneční čísla, dokonalé vizuální technologie i zvuk, efektní světelný park, překrásné kostýmy a nová hudba skladatele Gerarda Fahyho.

Také původní postavy doznaly vzrušující proměny. Skřítek uvede diváky do příběhu, kde je Don Dorcha ještě mnohem mocnější a temnější než dříve. Podaří se i tentokrát Pánu Tance v souboji zvítězit?

V dojemné úvodní filmové scéně provede Michael Flatley diváky po své životní dráze, od úplných počátků až do současnosti, během které se mu podařilo předat svůj talent a charisma novému skvělému Pánu Tance a ostatním tanečníkům. Představení vrcholí napínavým soubojem nového Pána Tance s Donem Dorchou a končí tak jako obvykle slavným závěrečným přídavkem, který fascinované publikum zvedá znovu a znovu ze židlí.

Souboj dobra se zlem dostává ve 21. století úplně nový význam. To jsou Dangerous Games

 AGENTURA 79PROMOTION | HATTRICK RESTAURANT