Lord of the Dance / enteria arena Pardubice

Turné Lord of the Dance se přesouvá na rok 2022. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není třeba je vyměňovat.

S velkou lítostí musíme oznámit, že turné Lord of the Dance, které mělo proběhnout v České republice v únoru 2021, bylo kvůli přetrvávající nejistotě spojené s pandemií COVID-19 a návaznými vládními nařízeními odloženo na rok 2022.

Uvědomujeme si zklamání jak fanoušků Lord of the Dance, tak i všech, kdo se na této show podíleli.

Budeme se ale na skvělé publikum Lord of the Dance těšit

Geniální tanečník Michael Flatley vytvořil svoji taneční skupinu Lord of the Dance, založenou na tradičním irském tanci, v roce 1996. Již první vystoupení 27. června téhož roku v Dublinu zbouralo všechny doposud zažité představy o tanečních show. Následovalo 21 zcela vyprodaných představení v londýnské Wembley a celosvětové turné.

„Všichni ti budou tvrdit, „ne, tohle se ti nemůže podařit!“

Vždy, když něco takového slyším, vím, že úspěch už mám na dosah ruky.“

Taneční show Lord of the Dance se stala světovým fenoménem a nejnavštěvovanějším tanečním představením vůbec. Michael Flatley po celá léta – i když již později sám aktivně nevystupoval – dohlížel velmi přísně na kvalitu pódiového zpracování, choreografie i výběr samotných tanečníků. Nyní, k 25. výročí, připravuje neúnavný a nestárnoucí Flatley novou show. Její podobu zatím tají, přesto byla Česká republika jednou z prvních zemí, která získala pro věrné fanoušky termín na rok 2022. Není divu, Lord of the Dance totiž vystoupí v Čechách již po třinácté a shlédlo je zde dosud bezmála sedm set tisíc diváků. Michael Flatley následuje svůj sen a bude to zcela jistě opět nezapomenutelný zážitek.

Michael Flatley: „Follow your dream….“

01.03.2022, 20:00

enteria arena Pardubice

Ceny vstupenek

Kategorie vstupenek:
1. 1 990,- Kč
2. 1 490,- Kč
3. 960,- Kč
4. 890,- Kč
5. 790,- Kč
Osoby se ZTP/P 445,-Kč.
Umístění na vyhrazeném místě, za sektorem 108.
Doprovod ZTP/P 50% sleva za vstupného.
Umístění do volných míst.

Vstupenky různých kategorií můžete zakoupit v předprodejních sítích TicketPortal, TicketArt, Sazka Ticket a na www.79promotion.cz (stačí kliknout na Koupit vstupenku) v případě problémů kontaktujte Infolinku +420 461 049 232

ZTP/P info: Objednávky zasílejte e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Případné dotazy Vám rádi zodpovíme i na telefonním čísle +420 723 085 485 (v pracovní dny od 9 do 17 hodin).

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.