TARJA - RAW TOUR 2022, Ideon PARDUBICE

Turné metalové královny TARJI TURUNEN „In The Raw“ se přesouvá na podzim příštího roku 2022!

Milí fanoušci, vzhledem k stále probíhající globální pandemii koronaviru v nejrůznějších mutacích a zcela nepředvídatelným změnám v chování viru i jeho dopadech na lidstvo a v neposlední řadě kvůli různým omezením a vládním restrikcím, které se stát od státu liší, se finská metalová diva TARJA TURUNEN rozhodla znovu přesunout své podzimní turné „In The Raw“, na příští rok, 2022! Zdraví a bezpečnost vás, fanoušků považuje TARJA za prvořadé a nejdůležitější.

Své vysoce hodnocené aktuální album „In The Raw“ nám tak TARJA představí v České republice na podzim 2022!

Všechny zakoupené vstupenky stále platí i pro nová data koncertů a jejich výměna není nutná.

Osmé studiové sólo album TARJI „In the Raw“, vyšlo 30. srpna 2019, a TARJA na něm spojila své síly s dalšími metalovými zpěváky, jako jsou např. zpěvák Soilwork Björn "Speed" Strid, Tommy Karevik z Kamelot či Cristina Scabbia z Lacuna Coil. Strid se podílel na skladbě „Dead Promises“, vokály Scabbii lze slyšet v písni „Goodbye Stranger“ a Karevik zpívá v songu „Silent Masquerade“. Deska „In the Raw“ jasně ukazuje, jak dobrý může Symphonic Metal být, když se opravdu umí, když jsou vokální výkony dovedené k naprosté dokonalosti, texty písní všestranné, aranžmá jednotlivých songů maximálně promyšlená a celková produkce alba prostě vynikající.

Každopádně, určitě se vyplatí si na tyto live koncerty TARJI počkat! Čeká vás unikátní kombinace sofistikované a rafinované orchestrální hudby, pěveckých sborů a Tarjin klasicky trénovaný hlas s hrubým, temným heavy jádrem. O tom, že půjde opět o nezapomenutelné a emocemi nabité koncerty není pochyb! Jde jen o to, obrnit se trpělivostí a počkat si na to.

29.10. 2022, 20:00

Ideon PARDUBICE

Ceny vstupenek

Kategorie vstupenek:
1. Předprodej stání do 890,-Kč
2. Předprodej Galerie stání 1290,-Kč
3. Na místě 950,-Kč
4. Osoby se ZTP/P + doprovod 445,-Kč
Umístění do volného prostoru

Vstupenky různých kategorií můžete nadále zakoupit v předprodejních sítích TicketPortal, TicketMaster, TicketStream.

ZTP/P info: Objednávky zasílejte e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.