TARJA - RAW TOUR 2021, Ideon PARDUBICE

Turné metalové královny TARJI TURUNEN „In The Raw“ se přesouvá na podzim příštího roku!

TARJA TURUNEN představí na podzim 2021 v PARDUBICÍCH své nové rock-metalové album „In The Raw“!

Finská metalová královna TARJA TURUNEN v České republice zpívá ráda, a tak se k nám na podzim 2021 opět vrátí, aby zde naživo představila své nejnovější album v rámci RAW TOUR 2021.

Pozor, pozor, škrty a přesuny v koncertním kalendáři pokračují! Vzhledem k současné celosvětové pandemii coronaviru a naprosto nepředvídatelnému vývoji v nejbližších měsících, přesouvá své podzimní turné „In The Raw“ také finská metalová diva TARJA TURUNEN! Své aktuální album „In The Raw“ tak představí v České republice až na podzim 2021!

Rozhodně se vyplatí si na tyto skvělé koncerty TARJI počkat! TARJA plánuje pustit vás hluboko do svého nitra! Na desce „In The Raw“ se otevírá víc, než kdykoli předtím a říká, že je to jako by před vámi stála nahá a šťastná. „Zlato je podle nás něco vyleštěného, dokonalého, sofistikovaného, luxusního, ale ve své přirozenosti je to stále surový a chladný prvek.“ vysvětluje TARJA. A stejně taková je její hudba na novém albu. Je to kombinace sofistikované a rafinované orchestrální hudby, pěveckých sborů a jejího klasicky trénovaného hlasu s hrubým, temným a heavy jádrem. Jednoduše řečeno „In The Raw“. Hudba, kterou TARJA dělá, má vždy symfonický základ a složitou duši a prostě patří na velká pódia!

Na koncertu této bohyně metalu se můžete těšit nejen na nové písně, ale i na ty starší, osvědčené hity. Už teď je tedy jasné, že půjde opět o nezapomenutelná, emocemi nabitá show! Rozhodně si na to počkejte!

Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín koncertu!

29.10. 2021, 20:00

Ideon PARDUBICE

Ceny vstupenek

Kategorie vstupenek:
1. Předprodej stání do 890,-Kč
2. Předprodej Galerie stání 1290,-Kč
3. Na místě 950,-Kč
4. Osoby se ZTP/P + doprovod 445,-Kč
Umístění do volného prostoru

Vstupenky různých kategorií můžete zakoupit v předprodejních sítích TicketPortal, TicketMaster, TicketStream, Sazka Ticket a na www.79promotion.cz (stačí kliknout na Koupit vstupenku) v případě problémů kontaktujte Infolinku +420 461 049 232 ZTP/P info: Objednávky zasílejte e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Případné dotazy Vám rádi zodpovíme i na telefonním čísle +420 723 085 485 (v pracovní dny od 9 do 17 hodin).

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.