Gospelové Vánoce 2017

Po roce opět přichází krásný čas Vánoc a s ním i tradiční GOSPELOVÉ VÁNOCE, které pořádá agentura 79promotion.

Vůbec poprvé přijedou do České republiky DONNELL ELLY & UNITED VOICES (USA) a za doprovodu Chlapeckého sboru BONIFANTES, slibují úžasný kulturní zážitek.

Nezávislé gospelové uskupení ze severovýchodního pobřeží Spojených států Donnell Elley and United Voices vzniklo sloučením nesmírně talentovaných muzikantů ze stáje National Gospel Recording Artists, jejichž popularita rok od roku roste

17.12.2017, 19:00

Dům hudby Pardubice

Ceny vstupenek

Vstupenky se již nedají koupit

Po více než 15 let spolupracují a živě vystupují s těmi největšími světovými gospelovými a R&B umělci. Od první noty, která zazní v podání této pečlivě poskládané skupiny progresivních gospelových talentů, budete okouzleni nejenom jejich neuvěřitelnou vokální schopností, ale také jejich spiritualitou, která všechny jejich strhující představení doprovází. Srdcem tohoto projektu je gospelový vizionář Danton Whitley jenž jako principál federace DMV Gospel Community má skvělý cit pro výběr vysoce nadaných umělců. Sedmičlenná skupina Donnell Eley and United Voices v rámci evropského turné netradičně představí spojení toho nejlepšího Gospelu a živých nástrojů (klávesy, akustická kytara).

Složení souboru:
Donnell Elly – leader/keybord
Kaneisha Trott – voice
Jade Williams – voice
Tiffany Jeffers – voice
Kanita Washinton – voice
Marquise Gaines – voice
Matthew Jenkins – voice/Acoustic Guitarist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.