Přehled akcí

Níže najdete naše akce, které jsme pro Vás připravili

Lord of the Dance / enteria arena Pardubice

Geniální tanečník Michael Flatley vytvořil svoji taneční skupinu Lord of the Dance, založenou na tradičním irském tanci, v roce 1996. Již první vystoupení 27. června téhož roku v Dublinu zbouralo všechny doposud zažité představy o tanečních show. Následovalo 21 zcela vyprodaných představení v londýnské Wembley a celosvětové turné.

„Všichni ti budou tvrdit, „ne, tohle se ti nemůže podařit!“

Vždy, když něco takového slyším, vím, že úspěch už mám na dosah ruky.“

01.12.2022, 20:00

enteria arena Pardubice

Koupit vstupenku

FRIENDS FEST 2022

FRIENDS FEST – Přátelský rodinný festival plný Ameriky. Co pro vás znamená Amerika? Je to dusot koňských kopyt nebo zvuk nadupaných motorů? Tóny rock´n ´rollu? Chuť hamburgerů?
Co pořadatelé Friends festu připravili pro tento ročník? Skvělé budou ukázky stovek amerických automobilů a motocyklů, včetně nejznámějších legend a veteránů. V aréně proběhnou všechny disciplíny skutečného rodea, na scéně westernové ukázky a v areálu se budou tyčit indiánská tee-pee. Pro malé návštěvníky bude nachystán velký dětský den s mnoha atrakcemi. Něžná část publika bude mít možnost se inspirovat stylovými módními přehlídkami.

13.8.2022, 10:00

Dostihové závodiště, PARDUBICE

Koupit vstupenku

TARJA - RAW TOUR 2022, Ideon PARDUBICE

POZOR! Turné metalové královny TARJI TURUNEN „In The Raw“ se o rok posouvá! TARJA TURUNEN představí na podzim 2022 v PARDUBICÍCH své rock-metalové album „In The Raw“!

Finská metalová královna TARJA TURUNEN v České republice zpívá ráda, a tak se k nám na podzim 2022 opět vrátí, aby zde naživo představila své album v rámci RAW TOUR 2022.

29.10. 2022, 20:00

Ideon PARDUBICE

Koupit vstupenku

YAMATO – „PASSION“, Aldis Hradec Králové

Turné věhlasných japonských bubeníků YAMATO se přesouvá na rok 2022!

Legendární japonský soubor sestavený z těch nejlepších „Taiko“ bubeníků se měl po třech letech vrátit zpět do České republiky se zbrusu novou show „Passion“!

Bohužel, vzhledem ke stále nejisté situaci ve světě kvůli coronavirové pandemii, různým bezpečnostním opatřením v jednotlivých zemích, které znemožňují bezpečné a bezproblémové cestování a v neposlední řadě také s přihlédnutím ke zdraví vás, fanoušků, se celé turné posouvá až na podzim roku 2022!

22.11.2022, 19:00

Aldis Hradec Králové

Koupit vstupenku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.