Přehled akcí

Níže najdete naše akce, které jsme pro Vás připravili

TARJA - RAW TOUR 2021, Ideon PARDUBICE

TARJA TURUNEN představí na podzim 2021 v PARDUBICÍCH své nové rock-metalové album „In The Raw“!

Finská metalová královna TARJA TURUNEN v České republice zpívá ráda, a tak se k nám na podzim 2021 opět vrátí, aby zde naživo představila své nejnovější album v rámci RAW TOUR 2021.

29.10. 2021, 20:00

Ideon PARDUBICE

Koupit vstupenku

YAMATO – „PASSION“, Aldis Hradec Králové

YAMATO – legendární japonský soubor sestavený z těch nejlepších „Taiko“ bubeníků se měl po dvou letech vrátit zpět do České republiky se zbrusu novou show „Passion“!

Bohužel, vzhledem k celosvětové coronavirové krizi, bezpečnostním opatřením a různým nařízením vlád, která znemožňují bezpečné a bezproblémové cestování mezi jednotlivými zeměmi a v neposlední řadě také s přihlédnutím ke zdraví vás, fanoušků, se celé turné posouvá až na podzim roku 2021!

Nebojte se, oblíbení bubeníci YAMATO přijedou představit svou novou show „Passion“ do všech 11 měst České republiky, která byla původně plánována!

14.11.2021, 19:00

Aldis Hradec Králové

Koupit vstupenku

Lord of the Dance / enteria arena Pardubice

Geniální tanečník Michael Flatley vytvořil svoji taneční skupinu Lord of the Dance, založenou na tradičním irském tanci, v roce 1996. Již první vystoupení 27. června téhož roku v Dublinu zbouralo všechny doposud zažité představy o tanečních show. Následovalo 21 zcela vyprodaných představení v londýnské Wembley a celosvětové turné.

„Všichni ti budou tvrdit, „ne, tohle se ti nemůže podařit!“

Vždy, když něco takového slyším, vím, že úspěch už mám na dosah ruky.“

01.03.2022, 20:00

enteria arena Pardubice

Koupit vstupenku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.