Ostatní námi pořádané akce

LORD OF THE DANCE 2015 – Dangerous Games

Spektakulární nové nastudování tradičního mistrovského díla. Světové turné začíná 30.10. 2014 ve Wembley, kde Michael Flatley pokořil všechny dosavadní prodejní rekordy, a pokračuje v Belgii, Izraeli, Skandinávii, Irsku a v Jižní Africe. Na podzim roku 2015 zavítají Lord of the Dance se svojí zbrusu novou show i do České republiky.

Geniální Michael Flatley, jenž proslavil irský tanec po celém světě, se po 20 letech vrací s Lord of the Dance „Dangerous Games“.

V Dangerous Games se divákům představí zbrusu nová taneční čísla, dokonalé vizuální technologie i zvuk, efektní světelný park, překrásné kostýmy a nová hudba skladatele Gerarda Fahyho.

Také původní postavy doznaly vzrušující proměny. Skřítek uvede diváky do příběhu, kde je Don Dorcha ještě mnohem mocnější a temnější než dříve. Podaří se i tentokrát Pánu Tance v souboji zvítězit?

V dojemné úvodní filmové scéně provede Michael Flatley diváky po své životní dráze, od úplných počátků až do současnosti, během které se mu podařilo předat svůj talent a charisma novému skvělému Pánu Tance a ostatním tanečníkům. Představení vrcholí napínavým soubojem nového Pána Tance s Donem Dorchou a končí tak jako obvykle slavným závěrečným přídavkem, který fascinované publikum zvedá znovu a znovu ze židlí.

Souboj dobra se zlem dostává ve 21. století úplně nový význam. To jsou Dangerous Games.


Elmo hraje dětem – Sesame street 2015

Příběhy veselých postaviček, přátel ze Sezamové ulice, tak dobře známé všem malým dětem i jejich rodičům z televizního vysílání, ožijí na českých pódiích. Elmo, Keksík, Bohoušek, Ernie, pták Buk, Zoe, popletený pan Nudlička a další předvedou veselou show plnou písniček, tancování, vtipných scének a nekončící legrace, to vše v pořadu Sesame Street Live!

S kvalitním českým dabingem, ale i s možností poslechu v originálním znění v anglickém jazyce pomocí pronajatého technického zařízení bude toto setkání s důvěrně známými plyšovými kamarády jistě pro všechny děti nezapomenutelný zážitkem a pro rodiče příležitostí strávit se svými ratolestmi společné chvíle při inteligentní zábavě daleko od počítačových her a nicneříkajících seriálů.

Televizní show pro děti Sesame street (v české verzi Sezame, otevři se či Sezame, pojď si hrát), slaví letos již 45. výročí. Její tvůrkyně Joan Ganz Cooney se původně domnívala, že se bude vysílat maximálně rok, ale „sezamáci“ běží dodnes – již ve 140 ti zemích světa. Úspěch byl prakticky okamžitý, pořad přinášel dosud neviděnou kombinaci zábavy a vzdělání, vštěpoval malým divákům sociální a stravovací návyky, citlivě je seznamoval s kritickými životními situacemi a nadto nabízel notnou porci ztřeštěné zábavy. 1970 tvůrci získali několik cen včetně tří Emmy, v roce 1995 Sesame Street obdržel dvě ocenění Peabody Awards. „Sezame, otevři se“ totiž představoval v mnoha aspektech televizní revoluci. V době, kdy vznikal, rozhodně nebylo běžné, aby se na dětském vysílání podíleli vědečtí pracovníci, sociologové, aby byl každý krok při práci podroben pečlivému výzkumu a četnému testování. U nás uvedla show Česká televize poprvé v roce 2002.

O nesmírné popularitě seriálu hovoří i dlouhý seznam známých osobností, které si v průběhu let v Sesame Street zahrály nebo zazpívaly: například Ben Stiller, Robert De Niro, Liam Neeson, Andrea Bocelli, Johny Cash, Susanne Sarandon, Paul Simon, Ray Charles, Bruno Mars, Norah Jones, Diana Krall, Stevie Wonder, Halle Berry, Jude Law nebo Robin Williams.


NOVOROČNÍ VEČÍREK 2015 – WHITE PARTY, Česká Spořitelna


Česká spořitelna Curling Event – Curlingová aréna Praha - Roztyly 2014


20. let výročí společnosti ELIGO a.s.

06.06.2014, Dřítěč golf resort, 200 osob


Slavnostní zahájení provozu v Pardubicích, Opening party


The Illusionists - WITNESS THE IMPOSSIBLE

10.11.2013, 19:00 hodin, ČEZ aréna, Pardubice

 • Vstupenky lze zakoupit v obvyklých předprodejích:
 • Ticketportal www.ticketportal.cz
 • Ticket Art vstupenky.ticket-art.cz
 • Ticketpro www.ticketpro.cz
 • Sazka Ticket www.sazkaticket.cz

Po vyprodané sezóně v australské Sydney Opera house, kde představení za pouhých 8 dní utržilo na vstupném neuvěřitelné 3 miliony dolarů, a následném turné po zaplněných halách Austrálie, Asie a Ameriky, přiváží společnost JV Agentura a 79PROMOTION CZECH tuto spektakulární živou kouzelnickou show také do České republiky, která se stane jednou ze zastávek evropské části turné, jež v létě odstartuje v Londýně. Seznamte se s The Illusionists! Sedm nejúžasnějších kouzelníků světa předvádí kouzla a iluze, z nichž mnohé jsou k vidění vůbec poprvé a nad kterými Vám zůstane rozum stát.

Každý z těchto 7 iluzionistů je mistrem svého oboru. Všichni mají za sebou úspěšné individuální kariéry, kdy jejich vystoupení zhlédly po celém světě miliony diváků. Tato show je ale vůbec poprvé přivádí všechny na jedno podium. Vychutnejte si náročné kouzelnické triky, nad nimiž se vám bude tajit dech! Lidé se vznášejí ve vzduchu, mizejí a opět se objevují, ale nechybí ani čtení myšlenek, nebo – vůbec poprvé v historii, – neuvěřitelný kousek světoznámého eskapologisty Andrewa Bassa, který přímo před vašima očima zadrží dech na víc než 4 minuty, aby se dokázal osvobodit ze svého podvodního vězení. Některé iluze jsou tak opravdové a děsivé, že je doporučujeme ke zhlédnutí dětem starším 10 let. V České republice se představení uskuteční 8. 11. V Karlových Varech v KV aréně, 9. 11. v pražské O2 aréně a 10. 11. V pardubické ČEZ aréně.

Tato skupina světově uznávaných iluzionistů navazuje na tradici velkých kouzelníků, jako byl Harry Houdini, aby ji díky modernímu pojetí scény, úchvatným světelným efektům, excentrickým kostýmům i celkové dramaturgii tohoto představení, které doprovází živá kapela, povznesla na dosud nevídanou estetickou i uměleckou úroveň. Dle velmi úspěšných prodejů lze předpokládat, že evropské publikum přijme tuto fantastickou show s ještě větším nadšením, než v zámoří.

„Báječná, ohromující a vědomě za vlasy přitažená show. Zábava pro celou rodinu, kterou byste si neměli nechat ujít! The Daily Telegraph. Po vyprodané sezóně v australské Sydney Opera house, kde představení za pouhých 8 dní utržilo na vstupném neuvěřitelné 3 miliony dolarů, a následném turné po zaplněných halách Austrálie, Asie a Ameriky, přiváží společnost JV . agentura tuto spektakulární živou kouzelnickou show také do České republiky. Praha se tak stane jednou ze zastávek evropské části turné, které v létě odstartuje v Londýně. Seznamte se s “The Illusionists”.

Sedm nejúžasnějších kouzelníků světa předvádí kouzla a iluze, z nichž mnohé jsou k vidění vůbec poprvé a nad kterými Vám zůstane rozum stát. Každý z těchto 7 iluzionistů je mistrem svého oboru. Se svými 20ti člennými týmy předvádějí dynamickou směsici těch nejfantastičtějších, nejneuvěřitelnějších čísel. Všichni mají za sebou úspěšné individuální kariéry, kdy jejich vystoupení zhlédly po celém světě miliony diváků. Tato show je ale vůbec poprvé přivádí všechny na jedno podium.

Vychutnejte si náročné kouzelnické triky, nad nimiž se vám bude tajit dech! Lidé se vznášejí ve vzduchu, mizí a opět se objevují, ale nechybí ani čtení myšlenek, nebo – vůbec poprvé v historii, – neuvěřitelný kousek světoznámého eskapologisty Andrewa Bassa, který přímo před vašima očima zadrží dech na víc než 4 minuty, aby se dokázal osvobodit ze své podvodní cely.

Tato skupina světově uznávaných iluzionistů navazuje na tradici velkých kouzelníků, jako byl Harry Houdini, aby ji díky modernímu pojetí scény, úchvatným světelným efektům, excentrickým kostýmům i celkové dramaturgii tohoto představení povznesla na dosud nevídanou estetickou i uměleckou úroveň. Tato kritikou nadšeně přijímaná show, která vloni beznadějně vyprodala sály po celé Austrálii i Asii, je v současné době uprostřed svého světového turné.


Lord of the Dance 2012 v novém kabátě

Mýtus…

Kouzlo…

Zážitek…

Taneční představení Lord of the Dance slaví úspěchy po celém světě již neuvěřitelnou šestnáctou sezónu. V dubnu 2003, při prvním uvedení v ČR, soubor dvakrát po sobě beznadějně vyprodal pražskou T-Mobile Arénu, v letech 2004 a 2005 následovala veleúspěšná turné po celé republice. Po krátké pauze se soubor vrátil v roce 2008 a od té doby znovu plní české a slovenské arény. Představení u nás dosud shlédlo téměř 400.000 diváků. V roce 2012 ale přijíždí show, kterou diváci v České republice ještě neviděli! Představení doznalo značných změn – nové kostýmy, choreografie, vylepšení scény, nová světla, LED projekce. Vidět „Lordy 2012“ tedy může být velkým zážitkem i pro ty, kteří show již jednou či několikrát v minulých letech navštívili. Co se však nemění, je fantastický příběh Dobra a Zla v překrásné pohádkové scéně, precizní taneční výkony desítek tanečníků v sólových výstupech i nezaměnitelných tanečních formacích, které proslavily irský tanec po celém světě.

Lord of the Dance

Velké turné po sportovních halách českých měst se uskuteční od 29. října do 3. listopadu 2012.

Tajemství mimořádného úspěchu show Lord of the Dance spočívá do velké míry též v tom, že oslovuje široké publikum bez ohledu na věk, pohlaví nebo kulturní zázemí. Díky této nadčasové, univerzální přitažlivosti se Lord of the Dance zařadili mezi živoucí legendy, zázraky moderního světa.

A jejich příběh pokračuje dál ….

Lord of the Dance Turné:

 • 29.10. Brno Kajot Aréna – Rondo
 • 30.10. Pardubice ČEZ Aréna
 • 31.10. Ústí nad Labem Zimní stadion
 • 02.11. Plzeň HC Plzeň 1929
 • 03.11. Praha O2 Aréna

Vstupenky lze zakoupit v obvyklých předprodejích:

 • Sazka Ticket – www.sazkaticket.cz
 • Ticketpro – www.ticketpro.cz
 • Ticket Art – vstupenky.ticket-art.cz
 • Ticketportal – www.ticketportal.cz
 • JV Agentura s.r.o Informace: www.lordofthedance.cz nebo www.jvagentura.cz

Chris Norman - HITS TOUR 2012

Chris Norman, legendární hlas SMOKIE, přijíždí na své historicky první turné v České republice!

 • 24.04. Plzeň – hala Lokomotiva
 • 25.04. Ostrava – hala Sareza
 • 26.04. Zlín – hala Euronics
 • 28.04. Pardubice – ČE Aréna – malá hala
 • 29.04. Praha – Lucerna
 • 30.04. Praha – Lucerna

Fantastická zpráva pro fanoušky skupiny SMOKIE! Originální hlas této britské legendy, Chris Norman mířit na své první turné po České republice!

Chris Norman byl spoluzakladatelem Smokie a jejím frontonem od roku 1965 do roku 1986. Charismatický zpěvák, který v roce 1971 prodělal vážnou infekční nemoc, která ovlivnila i jeho hlasivky. Po zotavení byl jeho hlas drsnější a stal se poznávacím znamením skupiny. V roce 1972 nahráli Smokie svůj albový debut, bez větších ohlasů. V té době si však skupinu vyhlédla již uznávaná producentsko-skladatelská dvojice Nicky Chin a Mike Chapman, která produkovala hvězdy glamrocku, například Sweet, Mud či Suzi Quatro, nebo později slavnou diskotékovou formaci Hot Chocolate.

Bylo to velice šťastné spojení, protože skupina začala chrlit hity jako na běžícím pásu. První singl z alba „If You Think You Know How to Love Me“ se vyhoupl na třetí místo britské hitparády a vévodil hitparádám dalších evropských zemí. Následoval „Don’t Play Your Rock’n’Roll to Me“, „Something’s Been Making Me Blue“, „Wild Wild Angels“ and „I’ll Meet You at Midnight“. Psal se rok 1976 a skupina vypouští do světa svůj největší hit „Living Next Door to Alice“, následován „Lay Back in the Arms of Someone “ a skupině leží Evropa u nohou.

V roce 1978 vévodili hitparádám písně „Stumblin in“ (duet se Suzi Quatro) a Mexican girl, z alba Thje Montreux album.

Následovaly hity „Do To Me“, „Babe It’s Up to You“ a hlavně „Run To Me“.

Po rozchodu s dvojicí Chinn – Chapman však členové Smokie nebyli schopni vyprodukovat album, které by mělo hitové ambice.

Chris Norman natočil své první sólové album, ovšem bez většího ohlasu. V roce 1986 však naplno bodoval svým druhým albem a hit „Midnight Lady“, se stal hitem v celé Evropě.

Na turné Chris Norman – Hits Tour 2012 vystoupí v roli hosta, zpěvačka Zuzana Miková se skupinou The Apples. Zuzana Miková je zpěvačkou, jejíž debutové album Tisíce tváří je právě v prodeji.

Chris Norman vystoupí před českým turné na pěti koncertech na Slovensku. Do Prahy přijede s celou kapelou již v pondělí, 23. dubna, kdy proběhne autogramiáda v hudebním megastoru Bontonland na Václavském náměstí.


ČS,a.s., Novoroční večírek pro partnery

27.01.2011, Praha, Solidní nejistota


ČS,a.s., Teambuilding pro obchodní zástupce

22.09.-23.09.2011, Boskovice, Western park


Retia, a.s., Firemní párty

16.09.2011, Pardubice, Žlutý pes


Magistrát města Pardubice, Letní párty pro zaměstnance

15.09.2011, Pardubice, Žlutý pes


Foxconn CZ, Letní párty

09.09.2011, Pardubice, Žlutý pes


Stapro s.r.o., Sportovní firemní den

03.09.2011, Pardubice, Žlutý pes


Lord of the Dance 2011

04.03.2011 od 20:00, Pardubice, ČEZ aréna

Taneční představení Lord of the Dance slaví úspěchy po celém světě , příští rok již neuvěřitelnou patnáctou sezónu.. V dubnu 2003, při prvním uvedení v ČR, soubor dvakrát po sobě beznadějně vyprodal T-Mobile Arenu v Praze, v letech 2004 a 2005 následovala veleúspěšná turné po celé republice. Po krátké pauze se soubor vrátil v roce 2008 a od té doby znovu plní haly po celé republice. Představení u nás dosud vidělo téměř 200.000 diváků. Lord of the Dance se opět vrací i v roce 2011, turné po sportovních halách českých měst se uskuteční od 2 do 10. března , těsně před oslavami svátku Svatého Patrika. Diváci budou mít možnost znovu nebo poprvé zhlédnout fantastický příběh Dobra a Zla v překrásné pohádkové scéně, precizní taneční výkony desítek tanečníků v sólových výstupech i nezaměnitelných tanečních formacích, které proslavily irský tanec po celém světě.

Lord of the Dance Michaela Flatleyho jsou kritikou nejnadšeněji oceňovaným představením všech dob. Od premiérového uvedení v Dublinu v roce 1996 toto představení překonalo po celém světě řadu rekordů a stalo se nejlépe prosperující show v celé dlouhé historii existence zábavního průmyslu.

Představení do současné chvíle zhlédlo 55 milionů diváků ve 40 zemích světa, uchvátilo publikum v Rusku, po celé Evropě, v USA, od Kanady po Argentinu, v Asii i v Austrálii. Aby bylo možné uspokojit obrovskou celosvětovou poptávku po LOTD, vznikl nový, v pořadí již čtvrtý , soubor pro Asii a Afriku. Show je uváděna od roku 1996 v nezměněné podobě, jelikož diváci chtějí stále vidět původní LOTD show. Jedinou změnou je spousta krásných nových kostýmu.

Tajemství mimořádného úspěchu show Lord of the Dance spočívá do velké míry též v tom, že oslovuje široké publikum bez ohledu na věk, pohlaví nebo kulturní zázemí. Díky této nadčasové, univerzální přitažlivosti se Lord of the Dance zařadili mezi živoucí legendy, zázraky moderního světa. A jejich příběh pokračuje dál ….


EUROCUP 2010/2011

ČEZ aréna, Pardubice

Domácí zápasy odehrané v ČEZ Aréně Pardubice


ADRIATICKÁ LIGA 2010/2011

ČEZ aréna, Pardubice

Domácí zápasy odehrané v ČEZ Aréně Pardubice


Partner FSCS, Rocková párty

03.02.2011, Pardubice, Žlutý pes


ČMSS, a.s., Jarní setkání obchodních zástupců

02.02.2011, Pardubice, Žlutý pes


Setkání managerů pobočkové sítě ČS, a.s.

15.09.-16.09.2010, Seč, Hotel Jezerka


Konference ČS, a.s.

Seč 03.05.2010, Seč, Hotel Jezerka


N.O.H.A. – Noise of Human Art

01.05.2010 od 21:00, Pardubice, ABC Klub


ČS, a.s., Novoroční retro večírek

28.01.2010, Praha, Novotného lávka


BOŘEK STAVITEL LIVE!

27.11.2009, 18.00 hod., Pardubice, ČEZ aréna

Pro obrovský úspěch loňského turné, které viděly děti v deseti halách ČR se show opět vrací i do Pardubic.

Světoznámý dětský animovaný seriál, který znají milióny dětí na celém světě se dočkal i jevištní podoby.

Britská hraná show s identickými postavičkami navštíví opět po roce i malé české diváky. Show je přeložena do češtiny, určena nejmenším divákům, kteří se setkají se svými oblíbenými kamarády – Bořkem, Míchačkou, minibagrem Lůďou apod., jejich příběhy a písničkami.

Stavební stroje se chovají jako děti a je úkolem Bořka a Týny učit je slušnému chování, spolupráci, odvaze a cti. Od stavění, kopání až po převážení – Bořek Stavitel (Bob the Builder™) a jeho parta strojů jsou vždy připraveni na jakýkoli projekt.Při vymýšlení a realizaci řešení, která vedou k dobře odvedené práci, Bořek a jeho parta ukazují sílu pozitivního myšlení, řešení problémů, týmové spolupráce a důležitost dotažení věcí do konce. A co je nejdůležitější – od začátku až do konce vždycky razí heslo, že není na světě většího potěšení než udělat pořádný kus práce!

Postavy:

Bořek – vedoucí stavební firmy / Týna – Bořkova spolupracovnice a kamarádka / Julča – ztřeštěná oranžová míchačka / Lůďa – modrý autojeřáb, který se bojí výšek / Max – ustrašený červený buldozer a sněžný pluh /Rolík – zbrklý zelený parní válec / Béďa – veselý žlutý bagr / Micka – všetečná modrá kočka / Ptáček / pan Okurka – soused farmář / Hugo – Okurkův zlobivý strašák / Václav – Okurkův naivní zelený traktor / pan Moudrý – městský úředník


YAMATO – The Drummers of Japan

25.05.2009 od 20:00, ČEZ aréna, Pardubice

Agentura Pragokoncert znovu přiváží proslulý japonský bubenický soubor YAMATO. Japonští bubeníci si naše publikum doslova a do písmene získali a svým energickým, fascinujícím vystoupením zcela nadchly dvakrát po sobě vyprodaný velký sál pražského kongresového centra a dokonce třikrát vyprodali sál Janáčkova divadla v Brně. Je zřejmé, že češi dokáží velmi sugestivně přijmout cizí, vzdálené kultury a jejich dějiny. Pět vyprodaných sálů v Praze a Brně bylo impulsem k rozšíření veleúspěšného megashow v rámci nového evropského turné i do dalších měst.

Čeká vás opět neopakovatelný zážitek z jedinečné návštěvy Japonska a jeho exotické národní kultury a atmosféry, aniž byste museli cestovat tisíce kilometrů daleko!

Soubor YAMATO založil v roce 1993 Masa Ogawa v Naře, která je považována za „kolébku japonské kultury“. V současné době soubor sídlí ve vesnici Asuka a s tradičními japonskými bubny „Wadaiko“ cestují již více než 10 let po celém světě. Od svého vzniku uskutečnil soubor přes 1000 představení v Asii, Evropě a Americe, které shlédlo více než milion lidí. Během této velkolepé bubenické show, v které se bubnování mísí s tradičními japonskými motivy (hudba, kostýmy – SHOW v japonské tradici), je použito několik desítek originálních japonských bubnů (včetně bubnu „Odaiko“ vyrobeného z ohromného více než 400 let starého stromu).

Jejich světové turné začalo v srpnu 1998 na Fringe Festivalu v Edinburku, kde za své vystoupení dostali cenu „Spirit of Fringe“. Po tomto úspěchu dostal soubor mnoho nabídek k vystupování a od května 1999 navštívil Velkou Británii, Holandsko, Belgii, Německo a Rakousko. Byli pozváni také na Izraelský Festival, kde v Jeruzalému předvedli hned 5 vystoupení za sebou.

Skvělí bubeníci YAMATO se vracejí do ČR! Nechte své srdce zase chvíli tlouci v rytmu „Shin-On“!

„Bubny existují od nepaměti a jejich zvuk člověka dokázal vždy učarovat. Vždy, když jsme my – Taiko bubeníci z Yamato – hráli na naše bubny, dali jsme do toho srdce i duši ve snaze vytvořit zvuk, v kterém se odráží samotný puls života. Naším bubnováním chceme zprostředkovat tlukot srdce – zvučnou podstatu všeho živého. Během našeho vystoupení cítíme sílu a vášeň toho rytmu, který se nachází v každém koutě našeho světa dávající sílu a odvahu přijmout život takový, jaký je. Toto cítění se snažíme sdílet s naším publikem. Naše intenzivní cvičení nám umožňuje šířit tento puls po celém světě, někdy s jemnou pronikavostí, jindy s nezměrnou sílou a vášní. Pak v okamžiku, kdy naše bubnování souzní s tlukotem srdcí našich diváků, vytvoří vlnu energie, která nám dává sílu a vůli bubnovat dál…“.


Disney´s HIGH SCHOOL MUSICAL

29.04.2009 v 15:00 a 18:30, ČEZ aréna, Pardubice

Nejoblíbenější televizní a filmový muzikál pro mladé HIGH SCHOOL MUSICAL, jehož dvě části shlédly po celém světě milióny mladých diváků a jehož třetí díl nyní přichází do kin, má svou velkolepou lední revue! Vůbec poprvé tak do ČR, do Prahy, přijíždí neodolatelný Troy, sympatická Gabriella, kráska Sharpey se svým bratrem Ryanem, Taylor, Chad a další známé postavy z „hudební školy“ v podání světových krasobruslařů a krasobruslařek! Disneyho HIGH SCHOOL MUSICAL na ledě je fenomenální lední revue, inspirovaná filmovým šlágrem „High School Musical“ a High School Musical 2“, ve které se mísí originálmí písničky s tancem na ledě! Zahrajte si a rozjeďte to s nimi! Dokonalý zvuk, známé písničky a veselá taneční čísla, to vše najdete v této velkolepé lední show!

HIGH SCHOOL MUSICAL je skutečným megahitem současné mladé generace! Je to oslava radosti ze života, z muziky a tance. Filmová podoba muzikálu se setkala s ohromným úspěchem a tvůrci této fantastické lední revue při jejím vzniku velmi úzce spolupracovali s právě filmovými tvůrci, aby byla lední podoba muzikálu co nejvíce věrná a zajímavá stejně jako její filmový předchůdce. V hlavních úlohách bruslí světoví krasobruslaři, celá produkce je nejen plná skvělých krasobruslařských výkonů, ale také plná světel, barev a cele naplněna duchem mládí a radosti z pohybu a hudby. Hudebním doprovodem lední revue je klasický filmový soundtrack, tedy vč. všech známých hitů jako např: „We´re all In This Together“, „Get´cha Head In The Game“, „Start Of Something New“, „Stick to the Status Quo“ plus písně z druhého dílu muzikálu! Soundtrack z filmu High School Musical je pojmem již sám o sobě, neboť po své premiéře v roce 2006, byl v USA oceněn jako nejlepší album roku 2006, DVD s filmem se umístilo na 1. místě v prodejnosti a prodalo se ho neuvěřitelných 7,2 milionů nosičů, úspěch druhého dílu pak navazuje tam, kde skončil první. Tato skvělá lední revue obsahuje oba dva díly tohoto slavného muzikálu! Co dodat? HIGH SCHOOL MUSICAL na ledě v celé své velikosti a záři míří v dubnu do PARDUBIC !


LORDI

16.03.2009 od 20:00, Pardubice, malá ČEZ aréna

Finští strašáci LORDI na světovém „Deadache Tour“ v ČR!

Finský metalový poklad zvaný LORDI se vrací! Celý svět se třese, protože tady končí pohádky! Jejich horrorová show je pověstná a dotažená k dokonalosti! Nová deska LORDI vám nekompromisně ukáže, jak bolí smrt! „Deadache“ spatřila světlo světa na konci října a světové turné, které navazuje, čítá hned 3 zásahy do srdce Evropy, do ČR! LORDI již v česku vyprodali festivaly Benátská Noc a Zimní Masters Of Rock.

Nová deska! Nové kostýmy! Zcela nová, ohromná mega pyro show! To jsou LORDI!


ČESKÁ SPOŘITELNA A ČESKÁ POJIŠŤOVNA – Vyhlášení nejlepších zaměstnanců za rok 2008

04.03.2008, Brno


EUROCUP 2008/2009


Česká Spořitelna, Novoroční setkání s partnery

05.02.2008, Praha


KAREL GOTT „best of tour“ – Zpátky si dám tenhle film

03.12.2008 od 19:00, Pardubice, ČEZ aréna


KISS FOREVER BAND (Hun)

03.10.2008, Žlutý pes, Pardubice

Oblíbení, nehynoucí a nezničitelní „Kissáci“ mají pochopitelně svůj světový tribute band! Jsou to maďaři a vznikli z té ohromné vášně k nesmrtelné tvorbě právě těchto svých slavných vzorů – KISS. Tito talentovaní hudebníci velmi toužili hrát písně svých idolů stejně, jako famózní originál – na světových pódiích, a tak se zrodil nápad založit KISS FOREVER BAND, který svými ohromujícími show nedají nikdy na slavné Kiss originaly zapomenout! Jejich skvělá a nenapodobitelná metalová show již neuvěřitelných 13 let oživuje a podporuje živoucí legendu Kiss na mnoha koncertních a festivalových pódiích celého světa. Právem se pyšní titulem nejlepší Kiss revivalová kapela světa a vy budete mít nyní možnost si je naplno vychutnat a toto odvážné tvrzení si potvrdit na vlastní oči a uši!

BOŘEK STAVITEL LIVE!


ME 2009 v basketbalu – muži kvalifikace


URIAH HEEP (UK)

27.10.2008, ČEZ aréna, Pardubice

Při vyslovení jména této, již dlouhá léta, legendární britské rockové skupiny, si každý pamětník ihned vybaví, že jsou jedním ze 3 hlavních pilířů stylu zvaný rock! Byli to Black Sabbath, Deep Purple a právě Uriah Heep, kdo udával směr, kterým se tento hudební styl ubíral.

„Uriáši“ mají na kontě 20 studiových alb a za svou dlouhou hudební kariéru zahráli milionům fanoušků po celé planetě. URIAH HEEP se stále řadí mezi aktivní rockové stálice. V červnu letošního roku spatřilo světlo světa jejich 21 studiové album s názvem „Wake The Sleeper“ a kapela ho nadšeně vyráží představit na světové turné.

Nové album „Wake The Sleeper“ je prvním studiovým albem kapely po 10 letech (poslední studiovka vyšla v roce 1998 „Sonic Origami“) a oslavuje novou kapitolu v životě kapely. Toto album prezentuje kapelu Uriah Heep v té nejlepší formě a tato jejich nová deska se jistě opět zařadí mezi nezapomenutelné klasiky. Na této nové desce poprvé chybí dlouholetý bicman kapely Lee Kerslake, který musel ze zdravotních důvodů kapelu opustit. Na jeho místo za bicí soupravou usedá další uznávaný mistr rytmů Russel Gilbrook (Tony Iommi (Black Sabbath), Van Morrison, John Farnham, Lonnie Donnegan). Kapela URIAH HEEP vznikla v roce 1969 v Birminghamu. To tehdy si mladí hudebníci změnili původní název „Spice“ na Uriah Heep podle lstivého úředníka z Dickensonova románu David Copperfield. Debutové album „…Very ´eavy…Very ´umble“ bylo vydáno v únoru 1970. Od svého vzniku prodělala kapela mnoho personálních změn.

Snad nejslavnější sestavu tvořili od února 1972 do února 1975 zpěvák David Byron, kytarista Mick Box, klávesista Ken Hensley, bubeník Lee Kerslake a baskytarista Gary Thain. „Uriáši“ vždy skládali svá alba s důrazem na melodii. Od ostatních se odlišovali zejména několikanásobně vrstvenými vokály a také téměř neustálou hrou na klávesy. Od roku 1974 však začalo v kapele docházet k vážným rozporům, které byly hodně spojeny s alkoholem a drogami. Od roku 1975 začalo tedy docházet k dalším změnám v obsazení. Odešel basák Gary Thain (drogy) a zpěvák David Byron (alkohol) a nahradilo je několik dalších umělců. V září roku 1986 pak ke kapele nastoupil zpěvák Bernie Shaw. Jeich progresivní, heavy metalový styl tvorby vynesl „Uriáše“ mezi nejpopulárnější hard rockové velikány 70´let.


DANIEL LANDA – ČESKOSLOVENSKO 2008

Již v roce 1987 spolu s kamarádem Davidem Matáskem zakládá kapelu Orlík, kdy název převzali ze stejnojmenné vinárny Orlík. Kapela Orlík koncertovala především v dobách totality a sváděla boj s cenzurou komunistického režimu. Hned po prvním oficiálním albu v roce 1990 a koncertě – se ocitl Orlík pod kritikou novinářů. Mnoho fanoušků Orlíku nepochopilo obsah písní a tak nastartovali neodvratný konec kapely.Druhé album pojmenoval Daniel „Orlík – Demise!“ A to byl definitivní konec kapely Orlík. V roce 1992 se vydal na sólovou dráhu začínající deskou Valčík (1992) a pokračující rozsáhlou diskografií (1994) – Chcíply dobrý víly, (1997) – Pozdrav z fronty, (1998) – Smrtihlav, (1999) – Konec, (2000) – Best of LANDA, (2002) – 9mm argumentů. V roce 1996 napsal společně s manželkou Mirjam Müller-Landa scénář a hudbu k dirty muzikálu Krysař, který se hrál také v Německu, Rakousku a Slovensku. V roce 2002 se Krysař vrátil v obnovené premiéře označován jako „kultovní“, ale již bez Dana Landy v roli Krysaře. Daniel píše kromě písní také scénáře k filmům. Řada jich již je napsána, ale většinou zůstávají nenaplněné a pouze v Danově šuplíku.

Výjimkou je scénář „Zvláštní schopnosti“, který byl zfilmován.Další napsané scénáře: Rapsodie vlků, Modrý kříž, Natural born kinder (děti), Poslední čaroděj, Klíč Králů, aktuálně Cesta je Prach, Tajemství. Daniel také napsal scénickou hudbu k několika filmům (např. Udělení milosti se zamítá (2002) a Gambit (2001). Další samostatnou částí je napsání scénáře, hudby, textů, aranží ke Krysařovi a nyní připravované „gangsterské rockové operetě „Zabte sršně“. Od roku 1996 úspěšně jezdil autokros, a to na profesionální úrovni – 6.místo v Evropě. V roce 1998 ve spolupráci s týmem ProCa-PTE-Holoubek, se Dana dostal k testování trucků. Z testování se brzy vyvinula týmová dvojice (Koloc, Landa). V roce 1998 skončil šestý na ME v autokrosu a v roce 1999 byl vyhlášen mezi trucky nováčkem sezóny, v roce 2000 byl pátý v ME v truck racingu. V roce 2001 Dan opouští dráhu pilota trucků a usedá do vozu v soutěži rallye. V současné době jezdí rallye v kategorii N4. V roce 2003 přepracoval Mozartovo Requiem do nové podoby „Rockquiem“ (premiéra byla 3.8. 2003 v Obecním domě v Praze). Část výtěžku z tohoto projektu byla věnována Nadaci Malina, která byla založena v roce 2003 Danielem Landou a Romanem Krestou za účelem prevence v oblasti bezpečnosti silničního provozu. Jejím cílem je předcházet krizovým situacím na našich silnicí.11.6.2004 v Basilice Minor sv. Petra a Pavla na Vyšehradě se uskutečnil mimořádný neveřejný koncert/setkání s oficiálním názvem VEČER PÍSNÍ KARLA KRYLA PRO ČESKÝ NÁROD. V roce 2004 vychází CD Neofolk a CD/DVD Večer s písní Karla Kryla pro český národ.


CS CARGO a.s., Dětský den v Pardubicích a v Jičíně

31.05.2008 Pardubice a Jičín


ULEB CUP


Lord of the Dance 2008

13.03.2008, Pardubice, ČEZ Aréna


Česká Spořitelna, Jarní obchodní konference pobočkové sítě

03.03.-04.03.2008 Hradec Králové


Česká Spořitelna, Novoroční večírek pro partnery a zaměstnance

07.02.2008, Praha, Abaton

Novoroční večírek pro partnery a zaměstnance

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.