Lord of the Dance / enteria arena Pardubice

Lord of the Dance oslavují 25 let od svého založení velkolepým světovým turné. Česká republika přivítá jejich jubilejní taneční show v listopadu a prosinci 2022.

Geniální tanečník Michael Flatley vytvořil svoji taneční skupinu Lord of the Dance, založenou na tradičním irském tanci, v roce 1996. Již první vystoupení 27. června téhož roku v Dublinu zbouralo všechny doposud zažité představy o tanečních show. Následovalo jednadvacet zcela vyprodaných představení v londýnské Wembley a celosvětové turné.

„Každý ti bude říkat, „Ne, tohle se nemůže podařit!“

Pokaždé, když tohle slyším, vím, že už mám úspěch na dosah ruky.“

Taneční show Lord of the Dance se stala světovým fenoménem a nejnavštěvovanějším tanečním představením všech dob. Michael Flatley po celá léta – i když již později sám aktivně nevystupoval – dohlížel velmi přísně na kvalitu pódiového zpracování, choreografie i na výběr samotných tanečníků.

K 25. výročí, připravuje neúnavný a nestárnoucí Flatley velkolepé světové turné. Česká republika byla jednou z prvních zemí, která získala pro věrné fanoušky této legendární show termíny na rok 2022, těsně před Velkou Británií. Není divu, Lord of the Dance u nás vystoupí již po třinácté a shlédlo je zde dosud bezmála sedm set tisíc diváků!

„Follow your dream….“

Ani téměř 2 roky pandemií vynucené pauzy Lord of the Dance nezlomily. Na dálku tvrdě trénovali a pilně natáčeli pro miliony svých fanoušků úžasná i veselá taneční videa, aby jim i sobě ulehčili izolaci a dodali sílu a dobrou náladu. Nyní jsou připraveni k velkolepému návratu na světová podia spolu s mohutnou a všem nyní tolik potřebnou dávkou nakažlivé pozitivní energie, která po celém světě spolehlivě zvedá nadšené publikum ze sedadel.

Michael Flatley následuje svůj sen a bude to opět zcela jistě nezapomenutelný zážitek.

Lord of the Dance oslavují 25 let od svého založení velkolepým světovým turné. Česká republika přivítá jejich jubilejní taneční show v listopadu a prosinci 2022.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není třeba je vyměňovat.

01.12.2022, 20:00

enteria arena Pardubice

Ceny vstupenek

Kategorie vstupenek:
1. 1 990,- Kč
2. 1 490,- Kč
3. 960,- Kč
4. 890,- Kč
5. 790,- Kč
Osoby se ZTP/P 445,-Kč.
Umístění na vyhrazeném místě, za sektorem 108.
Doprovod ZTP/P 50% sleva za vstupného.
Umístění do volných míst.

Vstupenky různých kategorií můžete zakoupit v předprodejní síti Ticket Portal

ZTP/P info: Objednávky zasílejte e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.