FRIENDS FEST 2020, Dostihové závodiště PARDUBICE

5. ročník rodinného festivalu plného Ameriky.

Přes všechna úskalí, která nám koronavirová krize přichystala, jsme se rozhodli, že se nevzdáme a letošní ročník uskutečníme v plánovaném termínu 15. srpna. Jeho uspořádáním chceme poděkovat všem složkám integrovaného záchranného systému, především pracovníkům ve zdravotnictví, za mimořádné nasazení v této složité době.

Program jsme museli přizpůsobit okolnostem, přesto věříme, že bude bohatý, pestrý a zábavný. K vidění budou fantastická auta a jejich show, krásné motorky, indiánská vesnice, westernová představení, řada hudebních vystoupení, ukázky amerických sportů, soutěže a dětský den se spoustou zábavných atrakcí pro děti včetně jízdy na koních. Na hlavní festivalové ulici bude mnoho stánků s jídlem a pitím, kde bude možnost ochutnat něco z tradiční americké gastronomie. Vyvrcholením programu bude hudební vystoupení rockové dračice Tanji a legendární skupiny CITRON.

Vzhledem k vládním opatřením a k faktu, že děti do 120 cm budou mít vstup i letos zdarma, půjde do předprodeje omezený počet vstupenek. Pokud tedy na festivalu chcete být, neváhejte dlouho! Všechna nařízení vlády a koronavirová opatření, platná v době konání festivalu, budou samozřejmě dodržena!

Děkujeme všem, kteří dorazí 15. srpna na pardubické dostihové závodiště a podpoří nás i v tomto nelehkém roce!

15.08.2020, 12:00

Dostihové závodiště PARDUBICE

Ceny vstupenek

Kategorie vstupenek:
Předprodej do 14.8.2020 300,-Kč
Na místě 400,-Kč
Osoby se ZTP a ZTP/P zdarma
Doprovod ZTP a ZTP/P zdarma
Děti do 120cm zdarma (1 dítě v doprovodu 1 dospělého s platnou vstupenkou)

Vstupenky k dostání v předprodejních sítích Ticketportal, TicketArt, SazkaTicket a na www.79promotion.cz (stačí kliknout na Koupit vstupenku) v případě problémů kontaktujte Infolinku +420 461 049 232 Případné dotazy Vám rádi zodpovíme i na telefonním čísle +420 723 085 485 (v pracovní dny od 9 do 17 hodin).

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.