FRIENDS FEST 2021, Dostihové závodiště PARDUBICE

6. ročník populárního rodinného festivalu plného Ameriky.

Zdá se, že koronavir je konečně na ústupu a pořadatelé se rozhodli, že do letošního ročníku Friends festu šlápnou opět s plnou vervou. Na východ Čech tak v srpnu dorazí bohatá, pestrá a zábavná dávka pravé Ameriky!

Fantastická budou představení stovek amerických automobilů a motocyklů, včetně nejznámějších legend a veteránů, ale i prvního čistě elektrického SUV FORD MUSTANG MACH-E. V aréně proběhnou všechny disciplíny skutečného rodea a turnaj v koňském pólu. V areálu se budou tyčit indiánská tee-pee a jim v dohledu Václav Vydra se svojí 7. KAVALÉRIÍ GENERÁLA CUSTERA. Pro fanoušky historie a military budou atraktivní ukázky dobové i současné vojenské techniky. Pověstnou třešničkou bude nejznámější tank druhé světové války M4 Sherman. Na festival dorazí i američtí dragouni a jednotka Armády České republiky. Festival opepří sportovně zábavná dřevorubecká show Timbersports. K vidění budou ukázky amerických sportů, rytmická taneční a bubenická vystoupení, oku lahodící stylové módní přehlídky a tradiční závod v pojídání chilli. Na hlavní festivalové ulici bude mnoho stánků s jídlem a pitím, kde bude možnost ochutnat něco z americké gastronomie. Pokud nebudete mít hlídání pro děti? Vezměte je s sebou! Pro ně bude velký dětský den s mnoha soutěžemi a atrakcemi. Vyvrcholením programu bude hudební vystoupení KATARÍNY KNECHTOVÉ a skupiny Ondřeje Hejmy ŽLUTÝ PES.

Vzhledem k vládním opatřením a k faktu, že děti do 120 cm budou mít vstup i letos zdarma, zřejmě půjde do předprodeje omezený počet vstupenek. Pokud tedy na festivalu chcete být, neváhejte dlouho! Vstupenky zakoupíte v předprodeji za zvýhodněnou cenu 300 Kč na stránkách www.friendsfest.cz, nebo v TICKETSTREAM a TICKETPORTAL. Všechna nařízení vlády a koronavirová opatření, platná v době konání festivalu, budou samozřejmě dodržena!

Přijďte 14. srpna na pardubické dostihové závodiště a domů si odneste kus Ameriky! Lákavé, velkolepé a inspirující.

14.08.2021, 10:00

Dostihové závodiště PARDUBICE

Ceny vstupenek

Kategorie vstupenek:
Předprodej do 13.8.2021 300,-Kč
Na místě 400,-Kč
Osoby se ZTP a ZTP/P zdarma
Doprovod ZTP a ZTP/P zdarma
Děti do 120cm zdarma (1 dítě v doprovodu 1 dospělého s platnou vstupenkou)

Vstupenky k dostání v předprodejních sítích Ticketportal a Ticketstream a prostřednictvím NFCtron Pass

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.