FRIENDS FEST 2023

FRIENDS FEST – 8. ročník populárního multižánrového festivalu plného Ameriky!

Na východ Čech v srpnu opět dorazí bohatá, pestrá a zábavná dávka pravé Ameriky! Skvělé budou ukázky stovek amerických automobilů a motocyklů, včetně nejznámějších legend a veteránů. V aréně proběhnou disciplíny skutečného rodea, na scéně westernové ukázky. V areálu uvidíte dřevorubeckou Eurojack show, Strongman show, 7. kavalérii generála Custera a další akcí nabitá představení. Pro malé návštěvníky bude nachystán velký dětský den s mnoha atrakcemi. Něžná část publika bude mít možnost se inspirovat stylovými módními přehlídkami. Pro fanoušky historie a military budou atraktivní ukázky dobové i současné vojenské techniky včetně ikonického tanku Sherman. Na festival dorazí Američtí dragouni a jednotka Armády České republiky. Celý den opepří sportovní ukázky a napínavé soutěže, mezi jinými v pojídání burgerů a v přezouvání kol u závodního vozu NASCAR Buggyra o hodnotné ceny. Na hlavní festivalové ulici bude mnoho stánků s jídlem a pitím, kde bude možnost ochutnat něco z americké gastronomie. Vyvrcholením festivalového programu budou vystoupení hudebních skupin Sebastian a ŠKWOR. Festival bude zakončen velkolepým ohňostrojem.

Všichni si určitě přijdou na své, od těch nejmenších po nejstarší ročníky. Proto neváhejte a přijďte 12. srpna na dostihové závodiště v Pardubicích a domů si pak odneste kousek té své Ameriky!

Vstupenky zakoupíte v předprodeji za zvýhodněné ceny, a to na stránkách www.friendsfest.cz, nebo v sítích TICKETLIVE a TICKETPORTAL.

Aktuální program a festivalové podmínky najdete na www.friendsfest.cz

12.08.2023, 10:00

Dostihové závodiště, PARDUBICE

Ceny vstupenek

Předprodej do 31.3.2023 300,-Kč
Předprodej do 31.7.2023 350,-Kč
Předprodej do 11.8.2023 400,-Kč
Na místě 450,-Kč
Na místě od 16:00 hodin 550,-Kč
Osoby se ZTP a ZTP/P zdarma
Doprovod ZTP a ZTP/P zdarma
Děti do 100cm zdarma (1 dítě v doprovodu 1 dospělého s platnou vstupenkou)

Vstupenky k dostání v předprodejních sítích TICKETLIVE nebo TICKETPORTAL a na www.friendsfest.cz.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.